Просмотров: 4924
Печать

Кафедра технології будівельного виробництва має виробничу спрямованість тому традиційно проводить практики зі студентами спеціальності «Промислове та цивільне будівництво» на 1-му, 3-му і 5-му курсах, а також у студентів 3-го курсу архітектурних спеціальностей.

Базами практик зазвичай є філії кафедри. Студенти 1-го курсу здобувають робітничі професії на базі Центру професійно-технічної освіти (Ц ПТО №2). В учбовому центрі професійно-технічної освіти (Ц ПТО-2), в його навчальних майстернях та на полігонах проводиться ознайомча прак­тика «Введення у спеціальність», де студенти одержують  спеціальність за вибором: муляра, бетонувальника, штукатура, маляра, плиточника чи  реставратора із здачею держіспиту спеціальній комісії профтехосвіти та отриманням кваліфікаційного розряду.

На 3 курсі виробничі практики проводяться в провідних будівельних підприємствах міста, а саме в АТ «Житлобуд 1», «Житлобуд 2», ТОВ «Стальконструкція» та ін. студенти опановують будівельні навички на найбільш важливих та масштабних об’єктах міста.

Переддипломна практика студентів 5 курса  проводиться на базі ТОВ «Укрпроектбудсервіс» (УПБС).